گاه‌نوشت‌های من

من امیرحسین بقایی هستم، سیستم‌ادمین و دوچرخه‌سوار

روزی از روزهای ۲۳ سالگی

۵ دیدگاه‌ها

هشدار: این مطلب درباره زندگی شخصی وبلاگ نویس است و صرفا هدف آن آرشیو کردن زندگی وبلاگ نویس است و کاربرد دیگری ندارد و ممکن است برای خواننده هیچ نتیجه و عایدی نداشته باشد.


صبح های زود بیدار میشم. کتاب میخونم و روی پروژه های شخصیم کار میکنم. یکم کورس های آموزشی میبینم، صبحونه میخورم و میرم سرکار. تا عصر یا گاهی شب سرکارم و بعد کلی راه پیاده روی میکنم تا وکیل‌آباد و بعد یا با اتوبوس یا گاهی با تاکسی (اسنپ/تپسی) میرم خونه. توی خونه این روزها چون امتحان دارم هر شب ۱/۵ ساعت درس میخونم و اگر امتحان نبود، کارهای شخصی میکردم (کتاب خوندن / پروژه های شخصی و آزاد / وبلاگ نویسی و …) و بعد ۳۰ دقیقه تا ۴۵ دقیقه ورزش میکنم و در نهایت هم تایمی رو با خانواده میگذرونم و بعد هم برنامه فردامو مینویسم تو دفترچه کارهام و میخوابم. روزهای عجیبیه این روزها. کارها زیاده و زمان هم سریع میگذره و هم کند. نمیدونم کجای مسیر هستم. همه این ها زیبایی خاصی رو به زندگیم اضافه کرده که رضایتم ازش بالا رفته. البته بالارفتن رضایتم به معنای خوشحال تر شدن یا درد نکشیدن نیست. نباید این ها رو با هم اشتباه گرفت. ولی در مجموع همه این روزها با این که در ظاهر یکنواختی خاصی داره ولی در باطنش پویایی و تغییرهای زیادی رو برام به ارمغان آورده.

این مطلب رو به یادگاری برای خودم نوشتم در روزی از روزهای ۲۳ سالگی. احتمال خیلی زیاد خوندنش در سالیان بعد برام خاطراتی رو زنده میکنه. امیدوارم هر جا که هستید شاد و سرحال و پرانرژی باشید. 1. حمید پهلوان گفت:

  منو یاد نامه به من انداختی 🙂
  تکلیفم روشن شد و اگه تو هم زمان داشتی به یه جایی برسونیمش

 2. امیرحسین بقایی مدیر گفت:

  راست میگیا. اون جمله آخرم کانسپت اصلی نامه به من بودش :)))
  من بدم نمیاد یک آخر هفته ای با هم دیگه راش بندازیم.

  1. حمید پهلوان گفت:

   حله 🙂

 3. سلام؛ وبلاگ شما منو یاد نوشته های صدرا علی ابادی انداخت! همون تم سایت همون مدل فهرست. عنوان این نوشته منو جذب کرد که بخونم مطلب رو منتهی من از ویرگول با اینجا آشناشدم.

  1. امیرحسین بقایی مدیر گفت:

   ممنونم. بله قالب رو از وبلاگ صدرا برداشتم.
   خیلی هم خوشحال شدم که نظرتون رو گذاشتید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *