چرا اینجا مینویسم ؟

به نظرم یکی از شیوه های (خوب) یادگیری و تثبیت یک چیز برای انسان،‌اینه که اون چیزی که درک کرده رو به بهترین شکلی که میتونه برای شخص دیگه توضیح بده حالا صوتی یا متنی یا …


منم چند وقتیه تصمیم گرفتم در حوزه کاری خودم به صورت تخصصی بنویسم و تجربیاتمو آرشیو کنم تا هم خودم در گذر زمان بهشون دسترسی راحت داشته باشم هم اگر کسی گذرش به اینجا افتاد!


چطوری مینویسم؟ خیلی ساده مینویسم. مباحثی که یاد گرفتم تا الان یا در آینده فرا خواهم گرفت رو به صورت ساده و قابل درک برای خودم و بقیه اینجا مینویسم و آرشیو میکنم. چرا این کار رو میکنم؟ چون هم خودم بیشتر یاد میگیرم. هم یک مطلب آموزشی تو اینترنت آرشیو میشه. هم اگر کسی خوند و فهمید من اشتباه زدم بهم اشتباهم رو میگه !


فقط چیزای فنی اینجا مینویسم ؟ خب من تخصصم تو حوزه فنی و اون هم در حوزه کامپیوتر و باز تو اون هم تو بخش های برنامه نویسیش و باز تو همه بخش های برنامه نویسیش، فقط سمت سرور و باز تو همون هم تو یک سری زبون خاص هستش! پس آری به صورت تخصصی از کارم مینویسم و به صورت غیرتخصصی هم از نظر و تحلیل های شخصیم درباره مسائل آدمیزادی مینویسم که برای خودم آرشیو بشه تا در گذر زمان، تغییرات اعتقادیمو بتونم راحت تر درک و مشاهده کنم.


در نهایت اگر گذرتون به اینجا افتاد اگر چیزیش بدردتون خورد، براش کامنت بزارین تا من هم حس خوب شما رو متوجه بشم و اگر چیزیش بدردتون نخورد رها کنیدش!

موفق باشید و شاد و سلامت

۲ دیدگاه

    1. ممنونم پویا جان.
      لذیذترین لذت خالص بشری همین خوندن نوشتنه فکر کنم 🙂
      امیدوارم تو هم شروع کنی که فکر کنم کلی چیز برای نوشتن داری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *